Dijital Baskı Hizmeti

Dijital Baskı Nedir?

Bilgisayar ortamında bulunun görsel, yazı veya tasarımların dijital baskı makinası yardımıyla çeşitli malzemeler  (folyo, branda, vinil, mesh, kanvas vb..) üzerine basılmasına dijital baskı denmektedir.

Dijital Baskı Fiyatları Nedir?

Dijital baskı fiyatları; Basılacak işin m2 ölçüsünün çokluğu, baskı makinasınn ve kullanılan mürekkebin kalitesi ve basılacak olan malzemenin türü ve kalitesine göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Dijital Baskı Aşamaları Nasıl Yapılır?

Tasarım

Tasarımınızı bize gönderin veya biz tasarlayalım.

Onay

Siz tasarıma onay vermeden baskıya geçmiyoruz.

Baskı

Son model baskı makinalarımız ile üretime alıyoruz.

Kargo

Türkiye’nin her yerine baskılarınızı gönderiyoruz.

Hemen Uygulama ve Baskı Fiyat Teklifi İste

Dijital Baskı Çeşitleri Modelleri

Hemen İncele

One Way Vision Baskı

Hemen İncele

Mesh Baskı

Hemen İncele

Branda (Vinil) Baskı

Hemen İncele

Kanvas Baskı

Hemen İncele

Cam Kumlama Baskı

Hemen İncele

Dijital Baskı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Roland Baskı Makinası

Dijital baskı makinası büyüklüğüne göre marka ve baskı kalitesine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Sıfır baskı makinası fiyatları 100.000 TL ile 1.500.000 TL arasındadır.

Dijital Baskı Operatörü

Dijital baskı operatörü reklam sektöründe dijital baskı makinasını kullanan ve sorumlu olan kişi veya elamana denmektedir. Basılacak olan malzemeyi (folyo, branda vb..) baskı makinasına yerleştirir. Makina baskı ayarlarını hataları kontrol eder ve makina temizliğinden bakımında sorumlu olur.

Dijital baskı makinası satın alınmadan önce boru ve mekanizmaları kumaş baskıya göre sipariş verilir ise kumaş baskıya uygun hale getirilmiş olur ve bu şekilde kumaş baskı yapılması mümkündür.

Bas Kes Etiket

Baskes: Folyo baskıya girmeden önce kesim çizgisi verilir önce baskıya girer sonra makinadan çıkmadan kesim çizgisi üzerinden kesilir. Genellikle etiket ve sticker yaptırmak isteyenler baskes yaptırılar. Örnek vermek gereklirse: Araç üzerindeki yazılar dükkan camları, özel kesim logo vb..

Camlara yapıştırılan folyo ve One way, kumlama gibi baskılı malzemeleri özel bir temizleme sıvısı ve cam temizleme aleti ile kolayca temizleyebilirsiniz. Camlarda sökülme sonucu kalan yapışkan artıkları da sentetik tiner ile kolayca kazıya bilirsiniz.

Dijital baskı iç mekan ve dış mekan reklamlarda kullanılır. Bunlara örnek vermek gerekirsek;  Afişlerde, mağaza camlarında, bina cephe kaplamalarında, araç kaplamalarında, billboardlarda, kanvas tablolarda, fotoblok vb.. yerlerde tercih edilir.

Fiyat Teklif Formu